Netflix

Vse nesouvisejici se svetem WoW
phepa
Honorable Guild Member

Netflix

Postby phepa » Thu May 19, 2016 8:20 am

Ahoj,
trochu odlehčíme a vyčistíme atmosféru plnou nadávek a rozbitých předmětů kvůli latenci na vyhajpovaném Kronosu :) a zeptám se, zda někdo má zkušenosti s Netflixem a jeho obsahem.

A pokud ano, tak jestli se to za tech 10 éček vyplatí :)

Díky
Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znova ~ phepa
Mess with the best, die like the rest

Keqin
Honorable Guild Member

Re: Netflix

Postby Keqin » Thu May 19, 2016 8:45 am

Platím si ten prostřední subscription, abych to mohl mít na více zařízení najednou. Mě osobně se to za to vyplatí... contentu tam je sice méně než v US, ale neustále se to plní. Je tam i Kids sekce, takže žena pouští malému nějaké animáky s anglinou, aby to začal chytat (Prase Pepa?).

Sama si tam najde svoje a díky profilům je to super. Kvalita je taky fajn, ale měl jsem trable to pouštět v Chromu, chytám při tom natvrdo reset celého PC... no idea why. Pouštím to tedy přes Edge, kde je i z nějakého důvodu lepší bitrate (5k+), takže to vypadá velmi velmi dobře.

Já osobně jsem neviděl spousty seriálů za ty roky, takže se postupně dovzdělávám, ale kvůli Twitchi na to mám pár hodin týdně... i tak se mi to vyplatí. TV nemám, CZ tvorbu nesleduju vůbec, nezajímá mě. Co tam není tak sosnu přes torrenty v HD.
Daddy & Twitch Gaming Streamer » Twitch | Twitter | Instagram | Discord | Facebook

Nostra
Honorable Guild Member

Postby Nostra » Thu May 19, 2016 9:21 am

Jsem stará škola, takže mám 50" telku a Skylink, který má dnes už skoro vše sledovatelné ve Full HD (zajímá mě hlavně Discovery, National Geographic, sem tam Sport a HBO HD). Chybí tomu archiv a TV přes net, ale Skylink to chystá jako doplňkovou službu k předplatnému (pro dražší balíčky zdarma). Potom tomu už nebude co vytknout, jediná konkurenceschopná služba je UPC - ale přes kabel, ne satelit.

Nabídka ostatních poskytovatelů Pay TV v ČR je žalostná, Full HD obsah pokulhává (a když je, datový tok je hrozný, třeba O2 TV a jejich 6 mbps u HD) a SD mazanice už snad dnes, proboha, nikoho nezajímají.

Netflix jsem zkoušel, vadil mi slabý obsah a měl jsem velké problémy s kvalitou streamu, původně jsem si myslel, že můj provider ořezával datový tok z Netflixu - O2. Přitom mám 40 mbps na testech plná rychlost. Nakonec jsem zjistil, že když jsem telku místo přes WiFi napojil přes kabel, šlo to super. Takže evidentní bug v Netflix Appu u Samsung Smart TV, protože WiFi mám 150 mbps připojení na telku a funguje dobře, protože z PC streamuju klidně i UHD - 4K obsah. Jestli už to Samsung opravil, nevím, Netflix od té doby nemám, ale je pravda, že zopár aktuáizácií od tej doby bolo.

No a TV mám jen jako kulisu při dřepění u PC, dívat se pouze na TV z kanape a nic jiného nedělat, to nedokážu :) HBO GO chválím, je to dobrá služba. Spousta věcí z něj mi na Netflixu chybí, ale nemohu naopak říct, že bych něco z Netflixu vyloženě postrádal... seriály sleduji jen omezeně, nejsem žrout seriálů.

phepa
Honorable Guild Member

Postby phepa » Thu May 19, 2016 1:10 pm

No me jde víceméně taky jen o to to mít jako kulisu na vedleším monitoru.
Takže moc děkuji za inputy, určitě zkusím ten free month a uvidíme :-)
Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znova ~ phepa
Mess with the best, die like the rest

Return to “Off Topic”