SWTOR

Vse nesouvisejici se svetem WoW
Gaebriel
Honorable Guild Member

Re: SWTOR

Postby Gaebriel » Fri May 24, 2013 1:18 am

Keqin wrote:...ten jejich F2P model je fakt weird. Jsem si to rozjel za Sitha (hrál jsem původně pouze Republicu) a i blbý rewardy za lvl 8 questy jsou omezený. Můžeš si vybrat jenom nějaké, zbytek je sub-only. :D :D :D

To se tyka jenom lockboxu pokud vim. V nich stejne jsou z 99% veci k nicemu.
Image

Calexxa
Honorable Guild Member

Postby Calexxa » Wed Dec 04, 2013 1:24 pm

nehraje to nekdo jeste? pridali tam naky souboje lodi, dungeon finder a naky dalsi kraviny .. ale nikdy jsem nevyexpil postavu na max lvl :)

Trexi
Honorable Guild Member

Postby Trexi » Wed Dec 04, 2013 3:15 pm

včera jsem to zapnul a tak nějak mě to nechytlo.. po deseti minutách jsem opět zapnul diablo :)
R.E.T.I.R.E.D. since 3/2015.

G R A M M A R - N A Z I

Souldrainer
Honorable Guild Member

Postby Souldrainer » Wed Dec 04, 2013 4:48 pm

tak na zaciatku som to hral a aj sme raidovali a bolo to fajn len bolo hrozne hrozne malo ludi tak sme sa nato vykaslali. A pokial to nezmenili ten free to play stoji zapicu a platit to rozhodne nejdem
It has been said that something as small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause typhoon halfway around the world.
-Chaos Theory

BlackDave
Honorable Guild Member

Postby BlackDave » Wed Dec 04, 2013 4:56 pm

ja to taky hral v zacatcich... dokonce jsem to platil cca 1/4 roku ale pak odpadlo strasne lidi :) jo a par raidu jsme dali a bavilo me to..
"The world is a dangerous place, not because of those who do evil, but because of those who look on and do nothing." - Mr. ROBOT (USA TV Network)

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Tue Dec 17, 2013 3:20 pm

Calexxa wrote:nehraje to nekdo jeste? pridali tam naky souboje lodi, dungeon finder a naky dalsi kraviny .. ale nikdy jsem nevyexpil postavu na max lvl :)

Já s bratrem jsme zase začli, hlavně kvůli tomu GSF. Pavulus hraje na jinym serveru, nám postavy zkejsli na ToFN. Čechů tam nijak moc neni, vim o dvou gildách, Poláků a Španělů/Portugalců je o poznání víc. Rusům se samozřejmě taky nevyhneš. :lol: Populace je zdravá, po spojení serverů je všude kotel lidí.

Pro platící je tam ten GSF (postupně se zpřístupní pro všechny), přidali tam arény, je tam hromada repek a daily questů na max levelu, přidali možnost změnit si barvu brnění (takže neni problém si postavu vyšperkovat) a samozřejmě Group Finder, fungující i na raidy. Pro mě to byl totální chaos po tom roce a půl, tak jsem si vytvořil konečně alta abych se do toho dostal. Což pomohlo.

Jinak F2P je přesně to - F2P. V zásadě prakticky stejný jako hrát EQ2 ve F2P modu. MMO hra, kde si projdeš příběh, ale kvalita života nebude valná. Máš omezení jak na podstatný věci - dražší nákupy, prodej na GTN, trade, tak na míň podstatný - menší počet action barů (2), omezenej vstup do WZ, jen jeden crew skill.

Tim, že jsi to někdy platil, je z tebe Preferred, což je úplně jiný kafe: furt máš dražší nákupy od vendorů, menší maximum peněz na účtě (300k) a míň barů (v tomhle případě 4 max afaik), ale můžeš vesele tradovat, postovat na GTN a máš i dostupnou legacy afaik, kde je pár pěknejch upgradů. Tam to nic hroznýho neni, mnoho lidí si po koupení nějakejch unlocků nechá Preferred Status a s nim i raiduje (co jsem pochopil).
ImageImage
|| boinc || facebook || Prohra dnes je vítězstvím zítra! - Jiří Paroubek, 8.6.2009 ||

Souldrainer
Honorable Guild Member

Postby Souldrainer » Tue Dec 17, 2013 3:27 pm

neznie vobec zle ten preffered boha :) daju sa teda dokupit bary cisto ? to by nebolo zle len kupit bary a pak mat normalne F2P game. Ci potrebujes nieco viac ?
It has been said that something as small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause typhoon halfway around the world.
-Chaos Theory

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Tue Dec 17, 2013 3:41 pm

Afaik to funguje tak, že finanční investice 5 euro tě posune z F2P na preferred (nebo si automaticky preferred pokud si ěnkdy platil) - je tam i nějakej Preferred Access pack, kterej hodí nějaký unlocky. Nebo je možný zůstat F2P a koupit nějakej ten unlock na GTN, ale jak bylo psáno na minulý stránce, tam seš vázanej limitem 200k kreditů u sebe (zbytek je v poště) - no a unlock co stojí třeba 5 éček za 200k nikdo neprodá. Servery sou offline (údržba), takže teď fakt nevim, kolik zrovna stojí za herní prachy unlock barů, nějak do hloubky sem to nestudoval - ty rozdíly jsou tady http://www.swtor.com/free/features.

Co na to koukám, tak pokud s tim někdo raiduje, musel si unlocknout docela dost věcí (třeba fialovej gear), ale na projití příběhu a pár dungů (doslova :p), prostě "MMO navíc" to bohatě vystačuje. V zásadě KotOR 3 za pár kaček.

Jo, ofc, tady je kdyžtak referral link http://www.swtor.com/r/f9KCgp - to dá nějaký bonusy, 7 day subscription atd., snad i něco pro mě (ale to myslim jen když si to ten člověk zaplatí). :lol:

/edit

myslim, že nejdetailnější info je na redditu (překvapení, což? :lol: ), byla tam i guide pro navracející hráče, kterou sem zhltal a pomohla mi zorientovat

http://www.reddit.com/r/swtor/wiki/f2p
ImageImage
|| boinc || facebook || Prohra dnes je vítězstvím zítra! - Jiří Paroubek, 8.6.2009 ||

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Sat Jan 11, 2014 5:38 pm

phpBB [video]
ImageImage

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Thu Jan 23, 2014 5:51 pm

http://www.swtor.com/info/in-game-event ... -us-hp-112

Event na tenhle týden.

Jinak za měsíc se zpřístupní Galactic Starfighter pro úplně všechny (tzn. F2P hráče), rozhodně stojí alespoň za jeden epileptickej záchvat. :lol:
ImageImage

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Tue Feb 04, 2014 11:07 pm

Tak, dneska odstartoval F2P Galactic Starfighter. Kdo si bude chtít zapinkat a smést z oblohy nějaké Imperiály, najde mě pod nickem Ianek ingame. Případně za impy na Iannek. :lol:

Přidali novej typ lodí, bombardéry, který jsou teda pomalý, ale prej kladou miny. A taky team deathmatch, kde opět impové končí tragicky.
ImageImage

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Wed Mar 19, 2014 6:02 pm

ImageImage

Gaebriel
Honorable Guild Member

Postby Gaebriel » Tue Oct 07, 2014 7:01 pm

phpBB [video]

Vyzkousim si. :D
Image

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Wed Oct 08, 2014 12:49 am

http://www.swtor.com/info/news/blog/201 ... 32094159=1

Ha, konečně ten old-Wow-like systém taky pošlou pryč a daj tomu vlastní touch.

Za mě plus velký!

/edit
in before "WOW MOP COPYCATZ"... tj fuck, rozhodně lepší než talent stromy as far as I am concerned.
ImageImage

Ayreon

Postby Ayreon » Wed Oct 08, 2014 3:51 pm

to same (zbaveni se klasickyho vanilla wow style talent stromu) chysta rift na 3.0, uz jim asi vsem doslo ze tyhle stromy nejsou moc snadno expandovatelny :)

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Wed Oct 08, 2014 4:18 pm

Ayreon wrote:to same (zbaveni se klasickyho vanilla wow style talent stromu) chysta rift na 3.0, uz jim asi vsem doslo ze tyhle stromy nejsou moc snadno expandovatelny :)

Hlavně talent +1% do critu či podobně opravdu dnes nikoho netankuje. Změna talentů ve WoW byla imho nejlepší změna za posledních pár let. A opravdu nesouhlasím s názorem, že to předtím bylo více "deep"... iluze volby je stále iluze.
Daddy & Twitch Gaming Streamer » Twitch | Twitter | Instagram | Discord | Facebook

Souldrainer
Honorable Guild Member

Postby Souldrainer » Thu Oct 09, 2014 10:03 am

SWTOR Expansion Shadow of Revan Officially Announced :

http://www.idigitaltimes.com/swtor-expa ... deo-388298
-Chaos Theory

Calexxa
Honorable Guild Member

Postby Calexxa » Thu Jan 15, 2015 3:53 pm

nehrajete to nekdo? jsem to znova zacal, protoze prckovi se libi star wars, tak ho to bavi .. dotaz - kde a jak sezenu followera? jsem lvl 8 a videl jsem i nizsi lvl, co ho uz maj ..
PS: jsem F2P a nic jsem do hry jeste nekupoval

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Thu Jan 15, 2015 6:37 pm

Pribehove. Companiony dostává každá classu jindy. Za co hraješ? Pak ti to můžu říct konkrétně. ;-)

Odesláno z mého PAP7500 pomocí Tapatalk
ImageImage

Calexxa
Honorable Guild Member

Postby Calexxa » Sat Jan 17, 2015 5:14 pm

dal jsem par lvl a uz prvniho pomocnika mam .. je tam toho vsude moc, prijde mi to ted z pohledu nooba slozitejsi jak WoW

a ty bitvy vesmirnych lodi teda me uplne nebere

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Sat Jan 17, 2015 8:00 pm

Sak to mas jako hru navic, me to kurevsky bavilo napriklad, je tot akovy spravne akcni... a trochu na epileptickej zachvat :p
ImageImage

Calexxa
Honorable Guild Member

Postby Calexxa » Mon Jan 19, 2015 11:20 am

Po par dalsich bitvach a hlavne aspon mini vylepseni lodi to uz neni takovy fail, nicmene rozdil mezi tema co maj a tema co nemaj .. sileny.
Koupil jsem si nekde pevnost a nejak jsem jeste uplne nezkoumal, co vsechno to ma umet

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Mon Jan 19, 2015 2:24 pm

jj ten gear dělá u těch lodí hrozně moc, stejně jako companioni s dobrejma abilitama

pevnost je housing... principelně stjenej jako v eq2 - máš isntancovanej vlastní dům, kde si můžeš vyvěšovat nejrůznější ptákoviny
ImageImage

Sewneithan
Honorable Guild Member

Postby Sewneithan » Sun Jan 25, 2015 7:22 pm

posledne 2 tyzdne rozmyslam ze si SWTOR zase pustim... dako ma tie SW stale lakaju

Souldrainer
Honorable Guild Member

Postby Souldrainer » Mon Jan 26, 2015 9:14 am

Ja by som tiez zahral. Som nad tym uvazoval vzdy ked sa tento topic rozsvieti :D
-Chaos Theory

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Mon Jan 26, 2015 12:54 pm

Furt je ten F2P model plnej restrikci?
Daddy & Twitch Gaming Streamer » Twitch | Twitter | Instagram | Discord | Facebook

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Mon Jan 26, 2015 12:57 pm

Bez problémů se daj zvednout. A pokud jsi někdy platil, ty omezení jsou triviální.

ImageImage

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Mon Jan 26, 2015 1:00 pm

Jedi_Knight wrote:Bez problémů se daj zvednout. A pokud jsi někdy platil, ty omezení jsou triviální.

Hrál jsem pouze v tom free monthu prvním... a vím, že když jsem se potom k tomu vracel na test, tak jsem moc věcí nemohl... 3x BGčko snad... 1x dung, rewardy za questy jsem také mohl pouze některé atp.

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Mon Jan 26, 2015 1:18 pm

Rewardy můžeš normálně, akorát nemůžeš krabice ve kterejch sou akorát nesmysly jako XP boost. A ano, plně free hráči maj omezenou hromadu věcí, ale všechny se daj koupit za kredity na marketu.

ImageImage

Tifany
Honorable Guild Member

Postby Tifany » Mon Jan 26, 2015 1:30 pm

no, kdyz jsem to poustel pred cca rokem, tak je pravda, ze spousta veci jde koupit za kredity v marketu, ale jsou vetsinou drazsi, nez je maximum kreditu, ktere muzes mit :)
.

Return to “Off Topic”