Guild Wars 2

Vse nesouvisejici se svetem WoW
Starfury

Re: Guild Wars 2

Postby Starfury » Tue Dec 11, 2012 2:25 pm

nezbavuje se nahodou nekdo uctu? bych si po roce zas neco zahral :)

Luneta
Honorable Guild Member

Postby Luneta » Tue Dec 11, 2012 6:05 pm

uz bude winter event :) dufam ze dovtedy dohram AC3 :) a zase to zacnem poriadne parit.

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Wed Dec 12, 2012 6:06 pm

Starfury wrote:nezbavuje se nahodou nekdo uctu? bych si po roce zas neco zahral :)

Bratr to tu nabízel - Gaebriel, hoď mu PM.
ImageImage
|| boinc || facebook || Prohra dnes je vítězstvím zítra! - Jiří Paroubek, 8.6.2009 ||

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Sat Dec 15, 2012 9:51 am

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6_JmIjwputA[/youtube]

:D
Daddy & Twitch Gaming Streamer » Twitch | Twitter | Instagram | Discord | Facebook

Starfury

Postby Starfury » Sat Dec 15, 2012 3:31 pm

Jedi_Knight wrote:
Starfury wrote:nezbavuje se nahodou nekdo uctu? bych si po roce zas neco zahral :)

Bratr to tu nabízel - Gaebriel, hoď mu PM.

uz pozde, poridil jsem to hned ten den :)

Starf.9486

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Sat Dec 22, 2012 8:21 pm

...tak Tower Defense BG v GW2 pri Wintersday nemá chybu. :D
Daddy & Twitch Gaming Streamer » Twitch | Twitter | Instagram | Discord | Facebook

Ayreon

Postby Ayreon » Mon Jan 21, 2013 1:04 pm

hrajete jeste nekdo? jsem se k tomu pred par dny poradne vratil a zjistil jsem ze me to nejak vic chytlo nez poprve

Luneta
Honorable Guild Member

Postby Luneta » Mon Jan 21, 2013 1:05 pm

ja jo :D

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Mon Jan 21, 2013 7:55 pm

Jo jo... já + žena. :)

Ayreon

Postby Ayreon » Tue Jan 22, 2013 7:18 pm

mate nejakou guildu ?

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Tue Jan 22, 2013 8:17 pm

...jen takovou casual na pokec.

Btw. https://www.guildwars2.com/en/the-game/ ... uary-2013/
Konečně implementovanej Guesting! :)

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Sun Jan 27, 2013 1:11 pm

Tak jsem si pučil od bráchy account, že to vyzkoušim.

Nějaký tips? Chybí tu seznam hráčů, kdo kde hraje a jaký má nicky (něco je na straně 9)! Vybírat server podle názzvu se mi moc nechce, jenom projít tenhle topic abych sehnal ty nicky byl pain.

/edit
Předpokládám, že Aurora Glade. Doplňte si to do prvního postu imo.
ImageImage
|| boinc || facebook || Prohra dnes je vítězstvím zítra! - Jiří Paroubek, 8.6.2009 ||

Lofe

Postby Lofe » Sun Jan 27, 2013 4:30 pm

Janku, tebe jako cloveka (alespon co si pamatuju), co si vylozene uzival crafteni snad v kazde hre, ktere hral, musi tahle hra naprosto nadchnout, alespon v tomto ohledu. Doporucuji vyzkouset cooking :}

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Sun Jan 27, 2013 4:44 pm

Lofe wrote:Janku, tebe jako cloveka (alespon co si pamatuju), co si vylozene uzival crafteni snad v kazde hre, ktere hral, musi tahle hra naprosto nadchnout, alespon v tomto ohledu. Doporucuji vyzkouset cooking :}

...Cooking je neskutečnej žrout času. Žena u toho sedí vždy tak 2-3 hodiny... ještě do toho začala vařit i IRL a rozjela foodblog. Neskutečný. :D

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Mon Jan 28, 2013 1:09 pm

Sem level 3 nějaká kočka fojr mág, asi rerollnu na Humana (moar RP), takže to chvilku potrvá - sem to mainly vyzkoušel protože sem ztratil klíčenku na SWTOR a nechce se mi volat na ten jejich support.

Nicméně máš Lofe naprostou pravdu, na to sem nejzvědavější. :lol:

BTW - Necro/Elementalist sou použitelný classy na solo? Abych nebyl jen buff/aoe bitch.
ImageImage

Keqin
Honorable Guild Member

Postby Keqin » Mon Jan 28, 2013 4:26 pm

Jedi_Knight wrote:Sem level 3 nějaká kočka fojr mág, asi rerollnu na Humana (moar RP), takže to chvilku potrvá - sem to mainly vyzkoušel protože sem ztratil klíčenku na SWTOR a nechce se mi volat na ten jejich support.

Nicméně máš Lofe naprostou pravdu, na to sem nejzvědavější. :lol:

BTW - Necro/Elementalist sou použitelný classy na solo? Abych nebyl jen buff/aoe bitch.

Určitě... Necro i Ele je v pohodě na solo i do grup. Buff bitch je spíš Guardian vždycky. :D

Ayreon

Postby Ayreon » Mon Jan 28, 2013 5:17 pm

ahi.9673, add meh!

edit: tomu rikam klika :D

Image

prodat nebo ne, tot otazka :twisted:

Lachtan

Postby Lachtan » Mon Jan 28, 2013 6:29 pm

Nemá někdo acc na prodej?
Image

Ayreon

Postby Ayreon » Thu Jan 31, 2013 11:47 am

nechtel by nekdo nekdy zajit arah explorable? s pugama je to celkem pain :x

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Thu Jan 31, 2013 7:43 pm

Musim říct, že leveling je fucking boooooooring, mnohem víc než v jinejch hrách. Běhat po mapě, plnit srdíčka a hledat různý zákoutí je sice zajímavý, ale jakkoliv sou normálně questy otravný, tady mi fakt chyběj - jedno posunutí děje za 2-3 levely je fakt bída (v tomhle případě human, druhá zóna).

Na druhou stranu, Elementalista je pecka, velkej skill cap, takže to mě u toho udrží.

Jo, a rozhodně by stálo za to přidat do hry nějaký VÍC VIDITELNÝ tutoriály - konkrétně BG/WZ/sPvP zóna a craft zbraní co chci (místo hole, kterou sem dostal do startu) bylo exercise in futility při projíždění netu.

No more ranting for now, time to grind cloth!
ImageImage

Ayreon

Postby Ayreon » Thu Jan 31, 2013 7:55 pm

:shock: opravdu ti prisly kill 10 bears questy lepsi? teda, tohle je vlastne v podstate to same, ale aspon mnohem lip maskovane :)

jinak story quest stoji za vyliz prdel a opravdu nema smysl ten 'pribeh' sledovat a ty 'dialogy' cist, to je fakt :D

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Thu Jan 31, 2013 8:03 pm

Jo, nakonec jo. Tady neni zamaskovaný imo vůbec nic, přijdu někam, zabiju 20 kentaurů, posbírám 5 sudů s pivem, ressnu 5 rybářů a jdu - nikoliv z důvodu, že by mi to někdo řek, ale protože chci naplnit bar srdíčka. Činnost stejná, immersion nula, RP feeling prakticky žádnej. To i ten WoW to měl udělaný líp (byť sem nemyslel, že tohle kdy řeknu).

Příběh je na RPG pro mě vždycky to nejdůležitější, takže o to víc je na píču, že jediný, kdy jsem s nim konfrontovanej, je jednou za pár levelů a když se omylem někoho zeptám.

Na druhou strany ty dynamic eventy tomu aspoň něco přidávaj, ale jak říkám - jako bych procházel krajinou, nijak nezainteresovanej na jejím osudu. Což sux.
ImageImage

Ayreon

Postby Ayreon » Thu Jan 31, 2013 8:12 pm

pokecej s tema heart NPC, maji tam nejake RP kecy co se deje a jak muzes pomoct, to vlastne nahrazuje quest texty :)

species
Honorable Guild Member

Postby species » Mon Feb 04, 2013 3:51 pm

kamo ty fact radsi zustan u toho swtoru

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Mon Feb 04, 2013 4:49 pm

Leveling je jedním slovem porod. Naštěstí to rychle ubíhá. :lol: Po nějakejch 50 hodinách lvl 41.
ImageImage

Luneta
Honorable Guild Member

Postby Luneta » Wed Feb 06, 2013 11:19 am

lol naco to vobec hras? :D tu ide hrozne podla mna aj o exploring..jump puzzle atd..ktore asi nerobis.
Questy necitas..atd..fakt mi to unika.
Tak isto pri wow ci akejkolvek mmo rychlo rychlo vyexpit...:D nedava mi to zmysel

Moneta

Postby Moneta » Wed Feb 06, 2013 12:59 pm

přesně tak ta hra má v podstatě 0 endgame a pak jde jen o achievy které jsou docela špatně zpracované a "osobní cíle které si nastavíš. Třeba udělat všechny crafty atd.

Jak říká Luneta jde o zábavu během questování a levelování jinak dojedeš na 80 a pak konec.

Dnes skoro po pul roce se chci ke GW2 vrátit, proč? no je to zdarma nemusím vysolit 15 eček za hraní, leží mi to stále na HDD.

Prostě si trošku zase zahraju udělám nějaký progress na accountu. A vím že mě to bude zase na 2 týdny bavit.

Ayreon

Postby Ayreon » Wed Feb 06, 2013 1:58 pm

byvavalo, z nejakeho duvodu se zacinaji obracet smerem ke klasice, napriklad ted zavedli klasicky grind daily questu za ktere je gear ktery jinak nejde sehnat a ktery je lepsi nez exotic a tudiz te podvedome nuti lognout se kazdy den (nepripomina to nekomu jiste jine MMO?)

nerikali nahodou ze presne o tomhle ta hra nikdy nebude :?:

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Wed Feb 06, 2013 7:43 pm

Luneta wrote:lol naco to vobec hras? :D tu ide hrozne podla mna aj o exploring..jump puzzle atd..ktore asi nerobis.
Questy necitas..atd..fakt mi to unika.
Tak isto pri wow ci akejkolvek mmo rychlo rychlo vyexpit...:D nedava mi to zmysel

Questy tam žádný nejsou, 3 věty o tom, že někdo něco potřebuje a bez vysvětlení, to fakt nepovažuju za quest. Provázaný to navíc neni vůbec.

Všechny zóny který jsem prošel mám na 100% - skill challenge (cool na začátku, ale teďka už taky akorát otrava), visty (otrava, escape), waypointy a POV taky. Po třetí zóně to začala bejt už pouze otrava, nic víc. Teď mám 29% po tejdnu hraní, takže za další dva to mám finished.

Jedinej děj se odehrává jednou za pár levelů (kterej je ale stejně většinou na palici, tak snad to od lvlu 50 bude zajímavější, bitva o Claw Island zní zajímavě) + dungy, kde je zajímavý sledovat Destiny's Edge. Jako kdybych neměl tu lore nastudovanou, tak o tom světě se pokud se vysloveně nesnažíš dozvíš kulový. Proto "rychle expit", protože je to jediná cesta jak se trochu účastnit děje.

Jak řikám, porod, do "zábavy" má samotnej leveling daleko. Combat systém, tj jiná věc, ten je cool. Komba sou nice, trochu to připomíná EQ2 (akorát je mnohem víc chaotický a neumožňuje to takovou spolupráci, resp. finální podobu určuje především ten, co to pole vytvoří, protože v tom chaosu nikdo netuší, co se zrovna na zemi válí za AoE). PvP a insta 80 je nezvyk, ale tj přesně podle mýho gusta. Za tohle sem orodoval ve všech hrách, takže to jediný bude asi pak pro mě zajímavý.

V zásadě jedinej důvod proč to chci dohrát je dokoukat příběh Destiny's Edge v dungách a dojít k finální konfrontaci. Všechno ostatní už mě fakt omrzelo (protože to víceméně je jeden velkej grind) - a to vůbec nemluvim o dynamic levelingu, což je na papíře zajímavý a funguje to perfektně v dungách (rozhodně by se tim mohly ostatní hry inspirovat v tom, jak jim nový levely trivializujou starej content - věčnej to problém WoW a znej vycházejících MMORPG), ale jinak je to nasírácí věc akorát - jo, kdyby bylo nějaký outdoor PvP, tak by to bylo supr... nevyužitej potenciál no.

Jo, co je fajn je vize mít jednou legendárku, to se mi líbí, opět to trochu evokuje EQ nebo DAOC, kde best itemy byly za gigantický quest lajny/craft.

Jinak je to takový podivný kombo WHO (eventy, PvP madness), EQ (komba, epický cíle), SWTOR (děj), Riftu (switchování talentů, eventy), GW1, DAoC (WvWvW) a Bůh ví čeho ještě. Spousta dobrejch myšlenek, podivný provedení.
Last edited by Jedi_Knight on Thu Feb 07, 2013 12:06 am, edited 1 time in total.
ImageImage

Moneta

Postby Moneta » Wed Feb 06, 2013 9:36 pm

Máš pravdu v jedné věci, GW je mega grind... vždy bylo i v prvním díle....

GW serie je a byla o insta PvP to PvE nikdy nebylo a nebude jako v jiných hrách.

Jediná věc proč to hraju je, že samotný combat mě občas baví... týden, dva

Return to “Off Topic”