Přihlaška- Tywes Cz

Recruit do Guildy
Tywes

Přihlaška- Tywes Cz

Postby Tywes » Sat Aug 08, 2015 9:44 am

Zdravím, chtěl bych požádat o inv do vaší guildy Motion. Je mně 19 let a hrávám často. Hru WILDSTAR jsem si koupil už od prvního dne od vydání, ale moc mně hra nebavila, protože se mi sekala neměl sem nato pc. Teď už pc mám a WILDSTAR mě moc baví akorát potřebuji dobry klan který by mě rad poradil a občas i pomohl, kdybych nevěděl co a jak s úkoly nebo ruznými věcmi co WILDSTAR nabízÍ Děkuji...

PS: Bych bych rad za rychlou odpověď.

Sagittarius
Honorable Guild Member

Re: Přihlaška- Tywes Cz

Postby Sagittarius » Mon Aug 10, 2015 4:44 pm

Ahoj tohle je gilda ve hre World of Warcraft. Je pravda ze nekteri clenove zakladaji gildy pod stejnym nazvem v jinym MMO. Pokud zminujes hru Wildstar tak pokud se nepletu tak nas clen Blackdave byl jejim zakladatelem. Muzes mu zkusit napsat zpravu.
Image

Život je svině a pak umřeš.

BlackDave
Honorable Guild Member

Re: Přihlaška- Tywes Cz

Postby BlackDave » Mon Aug 10, 2015 4:56 pm

Hehe guilda Motion ve Wildstar již ani neexistuje .. (respektive možná ano ale je zakonzervována / neaktivní) .. anyway ... nevím jak si na nás vůbec přišel.. těch pár duší co jestě sem tam logne jede mimo guildu. (poté co se udělal megaserver a byl globální merge / migration)
Jinak pravděpodobně začne pár lidí zase logovat až WS přejde na F2P model tento podzim určitě ne dříve, ale doporučuji se poohlédnout po jiné aktivní cz/sk guildě.
"The world is a dangerous place, not because of those who do evil, but because of those who look on and do nothing." - Mr. ROBOT (USA TV Network)

Return to “Motion Recruit”