Přihláška-Mage

Recruit do Guildy
Ricisak

Přihláška-Mage

Postby Ricisak » Thu Apr 16, 2015 10:23 pm

Zdravíčko, jmenuji se Richard je mi 17 let a studuji střední školu Obchodně technickou ve Zlíně odkud také pocházím. Mezi mé záliby patří převážně hraní na PC, poslouchání dobré hudby a posezení s přáteli. Co se týče Wowka je to poměrně krátký příběh. WOW hraji zhruba 1 rok a nějaké drobné. Začal jsem na Twinstaru kde jsem hrál stejně jako zde Mage ovšem převážně PVP s mým kamarádem ,který mě k Wowku přitáhl. Asi po 4 měsících jsem se rozhodl ,že si půjdu zkusit WoWko na offik a tak jsem taky udělal. Na offiku jsem odzkoušel plno class ovšem tak jako mage my žádná z nich nesedla tak tedy stejně jako na twinstaru hraji převážně Mage. Po doexpení se mě ujala Guilda Wannabe ,která té doby progresovalo HM-normal. Zde jsem se myslím naučil všechny základy raidování ,které mě velmi rychle chytlo a zapálen do progresu jsem se těšil na každý Raid jako malej. Jak šel čas dostali jsme se do progresu BRF-HC (7/10) kde jsme také skončili z důvodu odchodu GM a 2 officiru. Což mě docela mrzelo protože Guilda Wannabe byl opravdu dobrý kolektiv správných lidí s velkými zkušenostmi ,kteří mě "zasvětili" do všeho dění za což jsem jim velmi vděčný.

Nick: Ricisaks
Class: Mage (arcane,fire)
Ilvl: 687
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Ricisaks/simple

1)Proč právě Motion ? : Protože si myslím a doufám ,že Motion je kvalitní Guilda ,která by ráda něčeho dosáhla.

2)Co vás na nás zaujalo? : Zapálenost a chuť do hry

3)Jak jste se o nás dozvěděli? : Od bývalých spoluhráčů z guildy Wannabe.

4)Proč se hlásíte zrovna k nám a PROČ bychom vás měli přijmout? : Protože hledám kvalitní guildu a Motion mě velmi zaujala. A proč by jste mě měli přijmout ? : Jsem zapálený do progresu a jsem člověk ,který se chce zdokonalovat a něčeho doáhnout ve WOW světě. Mimo jiné nemám problém mít 100% docházku stejně jako tomu bylo v guilde Wannabe.

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Re: Přihláška-Mage

Postby Jedi_Knight » Fri Apr 17, 2015 10:54 am

Než se k tomu vyjádří ostatní, tak si nejsem úplně jistej, jestli ti tvoji bývalí spoluhráči popsali věrně situaci. Motion není gilda, která "by ráda něčeho dosáhla". Motion jsou v současnosti filthy casuals a progress failujeme jak málokdo jinej a na raidy občas dobereme randoma přes LFG. To jen pro info.

Chybí ti dva enchanty, což beru tak, že "včera jsem ty itemy získal!", protože brát to jinak by moc neodpovídalo tomu "zapálení pro progress", když už postuješ armory.

Rád bych viděl nějakej log, pokud by sis zašel nějakej LFG raid (normal postačí), nahonil čísla a uploadnul to na WCL, uděláš velkej krok k "pro" z mojí strany.
ImageImage
|| boinc || facebook || Prohra dnes je vítězstvím zítra! - Jiří Paroubek, 8.6.2009 ||

Ricisak

Postby Ricisak » Fri Apr 17, 2015 6:12 pm

O enchantech vím dropl jsem to na posledním raidu s tím ,že si to na příštím od někoho s enchem enchantnu bohužel se příští raid nekonal. Jinak dneska to zajdu a uploadnu na ty logy.

Alegra
Honorable Guild Member

Postby Alegra » Fri Apr 17, 2015 9:28 pm

gear ok (až na enchant ringu a necku),jak psal Ianek. Přijd v neděli na raid(19.30) ..zkusime tě na trial.(pokud dáš naše locky v dmg tak to bude ok :DD)

@nasi loci : sorry ,ale bohužel je to pravda :))
Sciense has made us gods even before we are worthy of being man - Jean Rostand

Even tho you can kill anything we throw at you, we always find a way to kill you. - Blizzard

Sagittarius
Honorable Guild Member

Postby Sagittarius » Fri Apr 17, 2015 11:25 pm

Jak bylo receno. Doraz na trial raid a uvidime. Papirove neni problem. A taky uz konecne pritahnete nejakeho healera z ty gildy :)
Image

Život je svině a pak umřeš.

Ricisak

Postby Ricisak » Sat Apr 18, 2015 12:35 pm

Určitě dorazím btw: enchy už jsem konečně opravil :D. (clap) (clap)

Alegra
Honorable Guild Member

Postby Alegra » Thu Apr 23, 2015 8:37 pm

vzhledem k tomu,že ses neukázal na žadným raidu(z těch co byli) ,a nikomu jsi ani nedal vědet co se děje ,asi nemáš zájem o raidování s naší guildou.

přihláška zamítnuta
. :evil:

prosím lock.
Sciense has made us gods even before we are worthy of being man - Jean Rostand

Even tho you can kill anything we throw at you, we always find a way to kill you. - Blizzard

Return to “Motion Recruit”