Přihláška:Hunter

Recruit do Guildy
breselee

Přihláška:Hunter

Postby breselee » Tue Apr 14, 2015 12:58 pm

Zdravím,
Něco o mě z mého osobního života: Jmenuju se Ondra, je mi 31 a pocházím ze Severní Moravy. Pracuju přes 10 let v jedné italské firmě. Koníčky moc nestíhám, ale rád si zajdu zacvičit. Teď převážnou většinu času travím v práci nebo u PC.

Něco ohledně wowka. Hraju poměrně krátkou dobu, oproti většině, která tu hraje už léta. Hrál jsem Diablo III. od jeho začátku vkuse až do doby, kdy mě to omrzelo nebo jsem se spis přehrál. Wowko mi přijde jako zábavnější hra, i když hodně lidí tvrdí, že tu není už co dělat. Přijde mi, že vůbec nestíhám to, co bych chtěl. Rozjel jsem tu wara, ale ten mě vůbec nezaujal. Takže jsem po dosažení max lvl začal dělat Huntera a ten mi opravdu sedl. Moc guild jsem neprošel, ale poslední byla Wannabe. V podstatě mám ten samý důvod odejít jako Krish a Maaraa, kteří k vám teď přešli. Chci dosáhnout nějakých výsledků, když už tu trávím denně 8 hodin. Pomáhal jsem rozjíždět a progresovat s Wanabe. Takže když odešli hlavni leadeři byl jsem hodně zklamaný. No a teď hledám nějakou už rozjetou guildu. Nemám náladu se znova trápit s progresem základních bossů. Hledám guildu, kde se něco děje i mimo raid. Achievy a podobně.

Armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... lee/simple
Warcraftlogs : https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... #boss=1694

1) budete mít čas?ted mam docela dost volneho casu a v blizke dobe se to nezmeni
2) Jaká bude vaše docházka?90% a vic :)
4) Proč právě Motion?Hledam guildu ktera chce neceho dosahnout,a dobry kolektiv lidi.

Dekuju za precteni a pokut mate nejake otazky klidne napiste :)
Last edited by breselee on Tue Apr 14, 2015 8:08 pm, edited 2 times in total.

Risetta
Honorable Guild Member

Re: Přihláška:Hunter

Postby Risetta » Tue Apr 14, 2015 6:07 pm

Zdravím, jsem pro testovací raid, zjistíme jak si vedeš a podle toho bychom se domluvili. Prosím ostatní officiery o vyjádření.

Alegra
Honorable Guild Member

Postby Alegra » Tue Apr 14, 2015 11:02 pm

zkusime te ve čtvrtek na raidu ..pak rozhodnem. (trial)
Sciense has made us gods even before we are worthy of being man - Jean Rostand

Even tho you can kill anything we throw at you, we always find a way to kill you. - Blizzard

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Wed Apr 15, 2015 1:15 am

Ok. Lock.

Hraje na tomhle serveru sakra někdo něco jinýho než huntery? :lol:
ImageImage
|| boinc || facebook || Prohra dnes je vítězstvím zítra! - Jiří Paroubek, 8.6.2009 ||

Return to “Motion Recruit”