Přihláška : Ele/enha shaman

Recruit do Guildy
Maaraa

Přihláška : Ele/enha shaman

Postby Maaraa » Tue Apr 07, 2015 6:34 pm

Něco o mě ohledně mého osobního života : Jmenuji se Marek, je mi 15 let ( vím moc málo) brzo mi bude 16. Studuji na střední odborné škole prvního ročníku obor Informatiky. Mezi mé koníčky patří především počítač( neboli wowko ), dále pak mám rád nějakej ten sport, momentálně nejsem na nic zaměřený, rád si zahraju šachy nebo nějakou jinou stolní hru.

Něco o mě ohledně hry : S wowkem jsem se setkal když jsem byl ještě malé dítě a to jsem se díval na bratra nebo otce jak hráli vanillu poté tbc a tak dále. Hru jsem poprvé vyzkoušel na tbc jako Blood elf rogue a hra mě trochu chytla, ale netrávil jsem u toho tolik času. Začal jsem ji aktivně hrát až když mi bylo 14 kdy jsem začal hrát na serveru ice-wow, potom pandashan a další podobné freečka. K offíku jsem se dostal až o prázdninách před začátkem draenoru kde jsem začal jako feral druid ale potom jsem zjístil že to není pro mě a tak jsem si zvolil draeneie shaman a začínal jsem jako elemental / restoration. Shaman mě chytl a začal mě nehorázně bavit a tak jsem pokračoval. Skončil jsem v guildě The darkbringers která si chvíli vedla dobře ale pak se začal rozpadat tak jsem také odešel a skončil jsem u vás v Motion. Uvítali jste mě, byl jsem mezi vámi půl měsíce dokud jsem nezjistil že moje stará guilda se spousty kamarády se zase poskládala, tak jsem k ním odešel zpět ( Mnozí si to vzali jakože jsem leavnul kvůli progressu, přitom The Darkbringers neměli vůbec lepší progress, šel jsem do guildy hlavně kvůli přátelům a abych guildu podpořil ), nakonec to začalo zase být blbé, než nam crickket z bad luck nabídl spojení a naše guilda to viděla jako záchranu ale nakonec nebyla. A kvůli pár lidem v té guildě ( nebudu zmiňovat ) jsem odešel, zkrátka jsem se tam necítil dobře. Týden potom jsem se připojil do guildy wannabe kde sem se cítil jako doma, úplně v pohodě lidi kteří se k sobě chovali mile a progress nebrali tak vážně, prostě se tam většinou kecalo ale progress nám šel. Pak přišla rána kdy Guilda Master a jeden z officerů se rozhodli skončit a jít na vanillu. A to guildu zasáhlo natolik že se začala rozpadat a lidé ztratili chuť to hrát, na raidech nás vždy bylo málo a pak jsem museli nabírat z pugu. A nyní to není ono, lidé nemají náladu a tak podobně. A chci si najít jinou guildu protože v guildě je atmosféra velmi blbá. A jako guildu jsem si vybral právě vás, protože se mi tam líbilo, raid leader věděl co a jak, lidi byli úplně v pohodě a cítil jsem se v pohodě. A když mě nevezmete tak jenom chci říct že jsem vaši guildu nikdy neleavnul kvůli progressu, bylo to čistě z důvodu že jsem chtěl podpořit moji starou guildu. A doufám že mě nikdy nebudete mít za špatného člověka.
Armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/b ... raa/simple ( ele - 685 il / enha - 684 il ) častěji hraju ele.
Warcraftlogs : https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 83/latest#. Tady je dps do single targetu za ele.
1) budete mít čas? Ano mám momentálně času dost.
2) Jaká bude vaše docházka? Nejsem si tim jisty ale dojdu na každý raid.
3) Co vám bude bránit v tom mít 90%+ docházku? Neměl bych mít žádnej problém.
4) Proč právě Motion? Protože jak už jsem psal se mi ve vaši guildě líbilo. Fajn progress, dobrý raid leader, prostě jednoduše je to u vás super !
5) Co vás na nás zaujalo, jak jste se o nás dozvěděli, PROČ se hlásíte zrovna k nám a PROČ bychom vás měli přijmout? " Co vás na nás zaujalo " odpovězeno v 4 otázce, dozvěděl jsem se o vás poprvé přes kamaráda. Hlásím se k vám doufám že to opakuju naposledy :D protože se mi u vás v guildě líbilo a věřím že se mi bude líbit pokud budu přijat. Proč bychom vás měly příjmout : Protože se snažím jako dpsko vytočit co nejvíce jak to jde a jsem ochoten vám poskytnout svoje služby jak to jen de pokud vás zaujmu. Ale to rozhodnutí je už pouze na vás.
To je všechno, pokud máte otázky napiště rád odpovím

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Re: Přihláška : Ele/enha shaman

Postby Jedi_Knight » Wed Apr 08, 2015 5:35 pm

Tak prosím oficiri, od čeho ten rank máte. [FACE WITH TEARS OF JOY]

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
ImageImage
|| boinc || facebook || Prohra dnes je vítězstvím zítra! - Jiří Paroubek, 8.6.2009 ||

Wrata
Honorable Guild Member

Postby Wrata » Wed Apr 08, 2015 7:22 pm

Mel bych nejake drobne dotazy.
Kde cerpas informace o sve classe?
Mohl by jsi se odlognout v ele gearu?

Wrata
Honorable Guild Member

Postby Wrata » Thu Apr 09, 2015 3:20 am

Takze abych to shrnul.

Klobouk dolu za dps na Beastlordovy. Fialovou tam nedavam ani kdybych se rozkrajel.

Info na icyveins je hodne generalizovany a pro detailnejsi info doporucuju guide od Binkensteina ktery je zde

Vypada to ze hrat to docela umis ale videl bych prostor ke zlepseni(enchanty a nejake talenty), to ale muzeme probrat osobne ve hre(nick Rasengan).

Jediny problem je tvuj vek :( Motion by si rado udrzelo dospelou zakladnu, na druhou stranu lidi potrebujeme a proto bych byl rad kdyby se udelala vyjimka a byl jsi prijat i presto ze ti neni 18 let.
O tom musi rozhodnout oficiri mezi sebou.

Nostra
Honorable Guild Member

Postby Nostra » Thu Apr 09, 2015 1:29 pm

Prave duvod veku je ten, aby ti lidi meli trochu rozum a loajalitu ke guilde. V pripade Maary se to krasne projevilo, kdyz uz jednou do mtn nedavno prijaty byl a po ani ne dvou tydnech odesel za kamarady :) A ted by zase rad zpatky.

Toto se nedela, stabni kultura je treba :)

Wrata
Honorable Guild Member

Postby Wrata » Thu Apr 09, 2015 2:06 pm

Nostra wrote:Prave duvod veku je ten, aby ti lidi meli trochu rozum a loajalitu ke guilde. V pripade Maary se to krasne projevilo, kdyz uz jednou do mtn nedavno prijaty byl a po ani ne dvou tydnech odesel za kamarady :) A ted by zase rad zpatky.

Toto se nedela, stabni kultura je treba :)

Myslim ze kazdy si zaslouzi druhou sanci. Kdyz odejde podruhe tak u nas bude mit dvere navzdy zavrene

Nostra
Honorable Guild Member

Postby Nostra » Thu Apr 09, 2015 3:04 pm

O tom neni sporu, to jen nektere zenske nedavaji druho sanci :D

Narazim na to, ze pravidlo 18 let plati dlouhe roky, ma sve opodstatneni a vzdy se vice mene dodrzovalo. U Maary se udelala vyjimka po moc dlouhych letech a hned to zrovna dvakrat nedopadlo :)

Jedi_Knight
Honorable Guild Member

Postby Jedi_Knight » Thu Apr 09, 2015 3:08 pm

Já jsem pro. S kickem při prvním pruseru. Má velkej zájem a hrát umí.

Prestigio 7500/Tapatalk
ImageImage
|| boinc || facebook || Prohra dnes je vítězstvím zítra! - Jiří Paroubek, 8.6.2009 ||

Niklik
Honorable Guild Member

Postby Niklik » Thu Apr 09, 2015 4:36 pm

Nostra wrote:Narazim na to, ze pravidlo 18 let plati dlouhe roky, ma sve opodstatneni a vzdy se vice mene dodrzovalo.

Já sem rebelovala, Flayemu bylo 15 nebo 16, když jsem ho nabrala do Bouchačů. Dva roky jsme spolu měli tajemství :) A dopadlo to s nim líp, než s většinou "dospělejch". Takže dle mého naprosto individuální záležitost.
Nikli Quique Scinti Nikule Margaretta Tricoma Serigal Zlokrava

Luneta
Honorable Guild Member

Postby Luneta » Thu Apr 09, 2015 6:30 pm

ja odchadzal a prichazal.... luneta je vecna! 8)

Sagittarius
Honorable Guild Member

Postby Sagittarius » Thu Apr 09, 2015 10:47 pm

Tady je moje rozhodnuti.
Image

Život je svině a pak umřeš.

Neemue
Honorable Guild Member

Postby Neemue » Thu Apr 09, 2015 11:46 pm

Double standards, jemenovi bylo 15 kdyz byl prijat pred 50ti lety!
“And all I wanna do is sleep. Sleep until I can't sleep no more. And then make myself sleepy all over again.

Take a step back, look at a bigger picture - that's how you devour a whale, one bite at a time.

Alegra
Honorable Guild Member

Postby Alegra » Fri Apr 10, 2015 2:43 am

soudě podle dnešního raidu(čtvrtek) damage dobrá,až na nějake ty chyby(nebyl jediný), jsem pro přijetí.

napiš si o invite.

pozn. : ber to jako poslední šanci u nás! ( jedno uklouznutí a nestihneš za sebou ani zavřít dveře :/)

prosím lock topic.
Sciense has made us gods even before we are worthy of being man - Jean Rostand

Even tho you can kill anything we throw at you, we always find a way to kill you. - Blizzard

McLobo
Honorable Guild Member

Postby McLobo » Fri Apr 10, 2015 3:11 am

Vitej v Motion, topic locked :)
WoW - (Retired 11.12.13 (✿☯‿☯✿) ) .... Diablo 3 Profile / Stats ... Twitter / MAL ... Problem? ¯\_(ツ)_/¯ ... Meow ლ(☉ェ☉)ლ

Return to “Motion Recruit”